2024-06-28

2024-06-28 Piknik pod chmurką.

19 czerwca „wiewióreczki” na zakończenie roku szkolnego urządziły Piknik pod chmurką”. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele atrakcji takich jak: słodki poczęstunek , zabawy z chustą animacyjną, puszczanie baniek mydlanych, zabawy z piłką, zabawy na placu zabaw.


2024-06-28 Pożegnanie starszaków.

24 czerwca, zgodnie z naszą tradycją w obecności rodziców i Pani dyrektor uroczyście odbyło się pożegnanie starszaków. Był to wyjątkowy dzień dla całej naszej przedszkolnej społeczności a szczególnie dla tych dzieci, które od września po raz pierwszy przekroczą próg szkoły. Były wierszyki, piosenki, tańce. Emocji nie brakowało… Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny udowadniając, że poradzą sobie w szkole celująco. Na koniec występów starszaki pożegnały wierszem i piosenką młodsze dzieci, które od września będą starszakami- „wiewióreczki”, wręczyły im zrobione przez siebie upominki i podziękowały za wspólnie spędzony czas.

Wszystkich naszym sześciolatkom życzymy wielu sukcesów w szkole, nowych wspaniałych przyjaźni oraz udanych wakacji!


2024-06-28 Dzień Groszku.

Grupa „Wiewióreczki”zrealizowała ostatnie witaminkowe wyzwanie. Tym razem naszym gościem na zajęciach był Groszek Gucio. Poznaliśmy jakie wartości odżywcze posiada to warzywo oraz wspólnie zastanawialiśmy się jakie danie można przyrządzić z zielonego groszku. Dzieci wspólnie wykonały groszkolinę, która usprawniła ich rączki, z której później wykonały ścieżkę sensoryczną.

Zabawa była udana!!!2024-06-28 Spartakiada Przedszkolaków.

11 czerwca dzieci z grupy „Misie”wzięły udział w 20 edycji Spartakiady Przedszkolaków.

W różnorodnych konkurencjach reprezentanci wszystkich przedszkoli wykazywali się niesamowitą szybkością, skocznością, zwinnością i skutecznością, a także ogromną ambicją i wolą walki. To wszystko oczywiście z uśmiechem na ustach i wypiekami na twarzy.


0

2024-06-28 Przegląd Artystyczny Przedszkoli.

W czerwcu dzieci z grupy „misie” brały udział w Przeglądzie Artystycznym Przedszkoli pod hasłem „Cztery Pory Roku”.


2024-06-28 Zajączki na wycieczce.

07.06. 2024 dzieci z grupy „zajączki” wybrały udały się na wycieczkę krajoznawczą do Brennej a dokładnie do gospodarstwa agroturystycznego „ U Gazdy”.


2024-06-10 Festyn rodzinny.

29 maja się w naszym przedszkolu odbył się „Festyn Rodzinny”. Wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym rozpoczęła się od przywitania wszystkich zebranych gości. Następnie mogliśmy podziwiać program artystyczny przygotowany przez wszystkie grupy. Dzieci wykonały układy taneczne oraz różne piosenki, również w języku angielskim. Na dzieci i rodziców czekały przeróżne atrakcje min. tj. warkoczyki, tatuaże, animacje ruchowe - muzyczne, loteryjka fantowa. Nie zabrakło także wielu punktów gastronomicznych z przepysznymi ciastami, popcornem oraz przysmakami z grilla. Tego dnia wszyscy dobrze się bawili, zarówno dzieci jak i rodzice w dobrych nastrojach zakończyli ten dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.


2024-06-10 Ekologiczne warsztaty kreatywne dla dzieci z góralskim akcentem.

W piątek 7 czerwca dzieci z grupy kotki oraz wiewióreczki wzięły udział w ekologicznych warsztatach kreatywnych dla dzieci z góralskim akcentem: "Drewniane kolorowanki" - malowanie farbami wizerunek góralki i górala na wykonanym wcześniej modelu z eco sklejki drewnianej. „Ptasie melodie z gliny” – malowanie na wybrany przez siebie sposób – eco gliniane ptaszki z gliny. „Bransoletki z korali”- nawlekanie koralików na sznureczki wg. pomysłów dzieci.Przejdź do strony: